سلامت و سبک زندگی

معاون درمان وزیر بهداشت عنوان کرد:
طرح تحول بزرگ‌ترین پروژه رفاهی بعد از انقلاب


تاریخ انتشار : 13 دی 1395 ساعت 18:31
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
معاون درمان وزیر بهداشت گفت: بزرگترین پروژه رفاهی بعد از انقلاب اسلامی، طرح تحول نظام سلامت است و در زمانی که کشور از حیث تامین منابع مالی خود در مضیقه بود با پشت سر گذاشتن موانع این طرح را اجرایی کردیم.»

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از فارس، محمد آقاجانی عصر امروز در آیین تودیع و معارفه رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان، اظهار داشت: یکی از موفق‌ترین دانشگاه‌ها در‌ سطح کشور، علوم پزشکی‌ استان کردستان است.
آقاجانی تصریح کرد: این دانشگاه در طرح تحول نظام سلامت خوش درخشید و دکتر قدیمی با حس مسوولیت پذیری خود این وظیفه را با موفقیت برعهده گرفت. به گفته وی، تمامی افرادی که با دکتر قدیمی در ارتباط بوده‌اند ازجمله مدیران، کارکنان و مردم این استان از وی خاطره خوبی در ذهن دارند و در وزارت بهداشت نیز همواره از وی به نیکی نام برده می‌شود.
معاون وزیر بهداشت تبیین کرد: اندیشه‌ بلند، وفاداری به نظام و ارائه برنامه‌های موفق در زمینه سلامت همگی نشان از اهتمام ریاست قبلی این دانشگاه در ارتقاء سطح سلامت مردم استان است. آقاجانی در ادامه خاطرنشان کرد: احداث خانه‌های بهداشت، مراکز درمانی متعدد، چندین بیمارستان در استان کردستان و مهم‌ترین آن احداث بیمارستان کوثر که از ابتدای کلنگ‌زنی تا پایانی‌ترین مراحل آن در این پروژه حضور داشتند همگی نشان از خدمات وی به این استان در حوزه سلامت است.
به گفته آقاجانی یکی از مهم‌ترین کارهایی که در حوزه سلامت باید صورت بگیرد در بخش آموزشی بوده، چراکه زیرساخت بسیاری از امور بوده و موجب ارتقای سلامت جامعه خواهد شد. آقاجانی متذکر شد: در حوزه آموزش، ساخت دانشکده‌های متعدد، مراکز تحقیقاتی، خوابگاه‌های دانشجویی، استخر و فضاهای آموزشی مورد نیاز همگی مدیون تلاش‌های دکتر قدیمی در این بخش است.
معاون درمان وزیر بهداشت عنوان کرد: یکی از دلایل موفقیت رئیس پیشین این دانشگاه، داشتن انضباط مالی بوده که در کنار آن توانسته به رشد و توسعه در رتبه‌بندی‌های‌ معاونت درمان وزارت بهداشت دست یابد. وی افزود: امیدواریم از توان درمانی و مدیریتی رئیس سابق این دانشگاه در بخش‌های دیگر این وزارت‌خانه نیز بهره‌مند شویم.
آقاجانی با اشاره به رئیس جدید علوم پزشکی کردستان، اظهار داشت: وی در زمانی وارد این بخش شد که کارهای بسیاری بر دوش وی است و پاسخگویی به آن دشوار خواهد بود. وی بیان کرد: امیدواریم کارکنان و پرسنل علوم پزشکی کردستان، دکتر واحدی را در ادامه مسیر خدمت‌رسانی تنها نگذارند و همانند گذشته به کارها رسیدگی کنند.
آقاجانی به طرح تحول سلامت در کشور اشاره و عنوان کرد: بزرگترین پروژه رفاهی بعد از انقلاب اسلامی طرح تحول نظام سلامت است. وی افزود: در زمانی که کشور از حیث تامین منابع مالی خود در مضیقه بود با پشت سر گذاشتن موانع و عزم بالا توانستیم این طرح را اجرایی کردیم.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه