چاپ خبر
حریرچی:
پرداخت حقوق غیرمتعارف به پزشکان وزارت بهداشت کذب است
سپید آنلاین   |   سلامت و سبک زندگی   |   11 فروردین 1396 ساعت 20:39   |   لینک خبر:   sepidonline.ir/n12383

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از مهر، ایرج حریرچی گفت: همان طور که قبلا بارها اعلام شده است، پرداخت حقوق غیر متعارف و غیر قانونی در وزارت بهداشت و دانشگاه های علوم پزشکی را تکذیب می کنیم. این موضوع به طور مکرر توسط وزارتخانه و نهادهای نظارتی داخل و خارج وزارتخانه در طی یک سال اخیر بررسی شده و تاکنون مورد خلافی اثبات نگردیده است.
سخنگوی وزارت بهداشت از همه افرادی که در این زمینه احتمالاتی را مطرح می کنند، درخواست کرد که موارد مورد نظر و یا مدارک احتمالی را به وزارت بهداشت و یا نهادهای نظارتی خارج وزارت بهداشت منتقل نمایند و از طرق قانونی پیش بینی شده پیگیر موضوع باشند.
وی تاکید کرد: همه اعتبارات مربوط به پرداختی پزشکان فعال در روستاها و مناطق محروم اعم از موارد مربوط به ماندگاری و مقیمی در این مناطق مطابق مقررات مربوطه پرداخت شده و بررسی نهادهای نظارتی نشان داده که از هر گونه جابجایی در این اعتبارات خودداری شده است.
حریرچی از همه کسانی که دلسوز سلامت مردم هستند، درخواست کرد که تمام هم و غم خود در شرایط خاص کنونی را بر حمایت از دولت تدبیر و امید که از همه دولت های قبل بیشتر و موثرتر به حوزه سلامت توجه و اقدام عملی نمود و نیز بر حمایت و تقویت طرح تحول سلامت به عنوان یکی از اصلی ترین دستاوردهای این دولت متمرکز نمایند.