چاپ خبر
دیدار وزیر بهداشت با جمعی از نمایندگان مجلس
روزنامه سپید   |   اخبار 2   |   25 دی 1398   |   لینک خبر:   sepidonline.ir/d67656

وزیر بهداشت و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی دیدار و بر ضرورت تسریع در تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های مختلف حوزه بهداشتی و درمانی تاکید کردند.
به گزارش سپید به نقل از وب‌دا، در این دیدار که با حضور سعید نمکی وزیر بهداشت، کریم همتی معاون حقوقی و امور مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در دفتر وزیر بهداشت برگزار شد، مهمترین مسائل و چالش‌های بهداشتی و درمانی حوزه‌های انتخابی نمایندگان مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
در این دیدار، وکلای ملت مواردی همچون تکمیل پروژه‌‌ها و طرح‌های در دست اجرا، تامین اعتبارات لازم برای طرحهای زیرساختی و زیربنایی بهداشت و درمان، تامین نیروی متخصص در مناطق کم برخوردار و افزایش ظرفیت‌های کمی وکیفی بخش درمان شهرستان‌ها و مناطق محروم را ذکر کردند.
همچنین در این ملاقات نمایندگان مجلس شورای اسلامی‌ با برشمردن فعالیت‌ها و خدمات مناسب وزارت بهداشت، تمهیدات بی‌نظیر این وزارتخانه در مقابله با تروریسم اقتصادی و تحریم گسترده کشور، عملکرد شایسته و جهادی وزیر بهداشت و مجموعه تابعه را مورد تقدیر قرار دادند، تداوم این حرکت را خواستار شدند.
در ادامه وزیر بهداشت با تشریح پاره‌ای از دستاوردهای وزارت بهداشت در دوران تحریم، بر عزم این وزارتخانه برای شکستن سد تحریم و تهدید تاکید کرد.
وی با اشاره به تامین دارو در شرایط تحریم و نداشتن مشکلات ملموس در این حوزه، آن را ناشی از خودباوری جوانان و نخبگان جامعه، همدلی مردم و عنایات خاص الهی توصیف کرد.
همچنین در این دیدار وزیر بهداشت با بررسی چالش‌ها و درخواست‌های وکلای ملت، بر عزم وزارت بهداشت برای تسریع در تکمیل طرح‌ها و پروژه‌های حوزه بهداشتی و درمانی به ویژه در مناطق کم برخوردار تاکید کرد.
نمکی ضمن بررسی کامل مسائل مطروحه نمایندگان، معاونت‌های مرتبط را موظف به اجرای سریع موارد در خواستی و ارائه گزارش آن در اسرع وقت کرد.