سلامت در رسانه‌ها

وضعیت جسمانی آیت‌الله واعظ طبسی از زبان وزیر بهداشت

تاریخ انتشار : 08 اسفند 1394 ساعت 14:44
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
وزیر بهداشت پس از عیادت از آیت‌الله عباس واعظ طبسی، تولیت آستان قدس رضوی درمورد شرایط جسمانی ایشان اظهار داشت: «متاسفانه شرایط ایشان چندان مساعد نیست. البته همه امکانات و تجهیزات پزشکی برای درمان ایشان فراهم است.»

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، سیدحسن هاشمی در حاشیه عیادت از آیت‌الله طبسی با اشاره به اینکه روز گذشته و به‌دنبال خونریزی مغزی و به‌دلیل وقفه تنفسی، سیستم مغز و اعصابشان دچار آسیب شده است، گفت: «درحال حاضر سیستم گوارشی و تنفسی ایشان کار می‌کند اما سطح هوشیاری پایینی دارند و نسبت به دیشب حال ایشان تفاوتی نکرده است.»
وزیر بهداشت درمورد روند درمان آیت‌الله واعظ طبسی اظهار داشت: «شرایط ایشان چندان مساعد نیست ولی ما به‌عنوان تیم پزشکی تا آخرین لحظه تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد. البته همه تجهیزات پزشکی، دارویی و درمانی برای ایشان فراهم است و تا جایی که مرتبط با علم و در دست ما باشد برای درمان ایشان تلاش خواهیم کرد.»
گفتنی است وزیر بهداشت دیشب پس از اطلاع از کسالت و بستری شدن آیت‌الله واعظ طبسی، تولیت آستان قدس رضوی راهی مشهد شد تا از وی در بیمارستان امام رضا(ع) مشهد عیادت کند.
ضمنا لازم به یادآوری است که آیت‌الله واعظ طبسی ساعتی پس از شرکت در انتخابات و انداختن رای خود به صندوق آراء، دچار عارضه تنفسی شده و در بیمارستان بستری شدند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه