اخبار ایران و جهان

پرداخت وام ضروری قرض الحسنه به 250 هزار بازنشسته کشوری

تاریخ انتشار : 02 آذر 1394 ساعت 17:04
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری از پرداخت وام ضروری قرض الحسنه به 250 هزار بازنشسته کشوری خبر داد و گفت: مرحله نخست وام ضروری قرض الحسنه بازنشستگان کشوری در ماه جاری پرداخت می شود.

به گزارش ایرنا از صندوق بازنشستگی کشوری، عباس رشیدی با بیان اینکه این تسهیلات در پنج مرحله به متقاضیان واجد شرایط پرداخت می شود، گفت: در مرحله اول، تعداد 40 هزار نفر وام های ضروری صندوق بازنشستگی کشوری را دریافت خواهند کرد و برای مرحله نخست، اعتباری برابر با مبلغ 80 میلیارد تومان تامین شده است.

مدیرکل فرهنگی اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری مدت بازپرداخت وام های قرض الحسنه این دوره را 36 ماهه ذکر کرد و گفت: ماهانه 60 هزار تومان از حقوق بازنشستگان بابت بازپرداخت وام های دریافتی از صندوق بازنشستگی کسر می شود.

وی سهولت در ثبت نام بدون مراجعه حضوری به بانک ها و تنها از طریق ورود به سایت صندوق بازنشستگی را از مزایای وام ضروری قرض الحسنه صندوق دانست و گفت: برای پرداخت این وام هیچ ضامن و یا وثیقه ای که معمول و مرسوم است؛ از بازنشستگان دریافت نشده است.

وی ادامه داد: ثبت نام دریافت وام های ضروری قرض الحسنه بازنشستگان کشوری از 19 مهرماه تا 23 آبان ماه جاری از طریق سایت صندوق بازنشستگان کشوری انجام شد که به تعداد 250 هزار نفر وام قرض الحسنه پرداخت خواهد شد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه