سلامت در رسانه‌ها

رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران عنوان کرد:
تامین دارو و تجهیزات پزشکی بیمارستان‌ها مستلزم پرداخت به‌موقع بیمه‌ها


تاریخ انتشار : 30 فروردین 1396 ساعت 12:47
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران گفت: تامین دارو و تجهیزات پزشکی برای بیمارستان‌های تحت پوشش این دانشگاه در گروی پرداخت به‌موقع مطالبات ما از بیمه‌ها است.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، سیدجواد حاجی میراسماعیل گفت: برای جلوگیری از بحران جدید در بیمارستان حتما باید برای پرداخت های بعدی به شرکت های دارویی و تجهیزات پزشکی، آمادگی لازم را داشته باشیم و این مساله مستلزم آن است که بیمه ها پرداخت ها را به موقع انجام دهند تا بتوانیم بدهی های مراکز خود را به موقع تسویه کنیم.
وی تصریح کرد: متاسفانه تامین اجتماعی فقط بخش کمی از مطالبات ما را پرداخت کرده اما بیمه سلامت مبلغ قابل توجهی از مطالبات خود یعنی حدود 81 میلیارد تومان را قبل از تعطیلات نوروزی به دانشگاه علوم پزشکی ایران پرداخت کرد و ما توانستیم بخشی از بدهی های دارویی و تجهیزاتی خود را پرداخت و تسویه کنیم.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران ادامه داد: مقداری مطالبات نیز به همکاران و پرسنل پزشکی داشتیم که توانستیم بدهی تا دو ماه آنها را نیز پرداخت کنیم. حاجی میراسماعیل افزود: حدود 200 میلیارد تومان از تامین اجتماعی مطالبه داشتیم که شاید تقریبا فقط یک دهم آن پرداخت شده است.
به گزارش ایرنا هم اکنون 66 بیمارستان دانشگاهی ، خصوصی و وابسته به سایر نهادها تحت پوشش منطقه جغرافیایی دانشگاه علوم پزشکی تهران در مناطقی از تهران، شهریار، رباط کریم و شهرقدس فعالیت دارند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه