نظام سلامت

معاون علوم پزشکی یزد خبر داد:
اجرای 40 برنامه فرهنگی و آموزشی سلامت‌ محور در یزد


تاریخ انتشار : 29 فروردین 1396 ساعت 18:09
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد با اشاره به فرا رسیدن هفته سلامت از تدوین بیش از 40 برنامه آموزشی، کارگاهی و فرهنگی ویژه هفته سلامت در یزد خبر داد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا، «محمدحسن لطفی» در اولین جلسه شورای راهبردی بسیج جامعه پزشکی استان یزد با بیان این که هفته سلامت از یکم اردیبهشت به مدت یک هفته برگزار می‌شود، ‌اظهار کرد: «عبارت زندگی سالم با نشاط امید، به عنوان شعار امسال هفته سلامت تعیین شده است.»
وی برگزاری مجمع استانی سلامت را از دیگر برنامه‌های شاخص هفته سلامت استان یزد دانست و بیان کرد:‌ همگرایی و میثاق گسترده در راستای تدوین و پیشبرد اهداف سلامت، مهم‌ترین هدف مجمع استانی سلامت در یزد است.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی یزد در ادامه رونمایی از اطلس بیماری استان و رونمایی از کتاب را از دیگر برنامه‌های در دستور کار استان در هفته سلامت عنوان کرد و افزود: مجموعاً بیش از 30 برنامه متنوع فرهنگی، آموزشی، تبیینی و کارگاهی در یزد برگزار می‌شود.
لطفی معدوم سازی مواد غذایی فاسد، همایش نان سالم برای اولین بار در استان، افتتاح مسابقات ورزشی سلامت، نواختن زنگ سلامت در مدارس استان، همایش پیاده‌روی خانوادگی، برگزاری جنگ سلامت، برگزاری تور رسانه‌ای سلامت و برگزاری همایش دوچرخه سواری از دیگر برنامه‌های هفته سلامت در استان یزد است.
وی در پایان با بیان این که در هفته سلامت پزشکان متخصص با حضور در بیش از 50 مسجد نسبت به آگاه سازی اقشار مختلف جامعه در مورد بیماری‌های واگیردار و غیرواگیر اقدام می‌کنند، گفت: حضور روانشناسان در خوابگاه‌های دانشجویی از دیگر برنامه‌های در دستور کار است.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه