سلامت در رسانه‌ها

وزیر بهداشت عنوان کرد:
آغاز اجرای 6500پروژه عمرانی بهداشت و درمان در دولت یازدهم


تاریخ انتشار : 29 فروردین 1396 ساعت 18:01
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
وزیر بهداشت با اشاره به آغاز عملیات اجرایی و ساخت شش هزار و 500 پروژه عمرانی در حوزه بهداشت و درمان از ابتدای فعالیت دولت یازدهم گفت: بیش از 50درصد این پروژه‌ها تا پایان کار دولت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، سیدحسن هاشمی در آیین بهره برداری از بیمارستان امام حسین (ع) شهرستان بهارستان با اشاره به نگاه ویژه دولت یازدهم به تحول در امر سلامت و بهداشت افزود: فعالیت های دولت یازدهم منجر به بروز انقلاب و تحول در حوزه سلامت و درمان شده به نحوی که تا پایان کار این دولت 21 هزار تخت بیمارستانی به ظرفیت مراکز درمانی سراسر کشور اضافه می شود.
وی با بیان اینکه دولت یازدهم در تمامی نقاط محروم و مرزی کشور یک کارگاه وسیع عمرانی در حوزه سلامت ایجاد کرده، گفت: 570 مرکز درمانی و پروژه سلامت تنها در استان سیستان و بلوچستان از ابتدای دولت یازدهم تاکنون افتتاح و به بهره برداری رسیده است.
هاشمی در ادامه با اشاره به اقدامات گسترده انجام شده برای توسعه و ارتقای سطح خدمات بهداشتی و درمانی در مناطق حاشیه ای و اطراف شهر تهران اظهار کرد: به گونه ای عمل خواهیم کرد که ساکنان شهرستان های اطراف پایتخت برای دریافت خدمات درمانی و بهداشتی مناسب نیازی به مراجعه به تهران نداشته باشند.
وی با بیان اینکه در دولت یازدهم توجه مناسبی به بحث سلامت و درمان به ویژه در حوزه شهرستان های استان تهران شده، گفت: امروز دو مرکز بیمارستانی و درمانی در شهرستان های بهارستان و اسلامشهر به بهره برداری رسید و مراکز بهداشتی و درمانی شهرستان قرچک نیز تا پایان کار دولت افتتاح خواهند شد.
به گفته وزیر بهداشت پیشرفت پروژه‌های درمانی شهرستان های ملارد و قدس در استان تهران نیز قابل توجه است و در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از این پروژه ها خواهیم بود. هاشمی با تقدیر از رئیس جمهوری و نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای تسهیل روند اجرای طرح تحول سلامت خاطرنشان کرد: این طرح و سیاست های دولت در حوزه رفاه اجتماعی همچنان ادامه خواهد داشت و با رفع موانع بین المللی، شتاب بیشتری در مسیر رفع محرومیت ها گرفته است.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه