جامعه پزشکی

تجلیل از نخبگان چشم‌پزشکی در جشنواره شمس

تاریخ انتشار : 02 اسفند 1395 ساعت 16:14
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
همزمان با برپایی «نهمین جشنواره چشم‌پزشکی و علوم بینایی شمس» روز پنج‌شنبه پنجم اسفندماه در بیمارستان فارابی تهران، از نخبگان، پژوهشگران، محققان، نام‌آوران و پیشکسوتان عرصه چشم‌پزشکی کشور تجلیل به‌عمل می‌آید.

به گزارش سپیدآنلاین، محمود جباروند، دبیر نهمین جشنواره چشم‌پزشکی و علوم بینایی شمس با اعلام این خبر گفت: در این مراسم که باحضور جمعی از چشم‌پزشکان سراسر کشور و با هدف تجلیل، قدرشناسی و اهدای جایزه به نخبگان عرصه چشم‌پزشکی کشور برگزار می‌شود از صاحبان استعدادهای برتر حوزه چشم‌پزشکی نیز قدردانی به عمل خواهد آمد.
وی افزود: همچنین ضمن معرفی دستاوردهای پژوهشی و آموزشی حوزه چشم‌پزشکی کشور به تالیفات، مقالات علمی، ابداع و اختراعات انجام شده در این حوزه که در رقابت‌ها به‌عنوان برتر داوری شده‌اند نیز جوایزی اعطا می‌شود. وی از بخش ابتکار عمل ممتاز دانش‌بنیان و کارآفرینی بینایی برای سال 95 به‌عنوان دیگر بخش‌های این جشنواره یک‌روزه نام برد.
جباروند تصریح کرد: با توجه به فعالیت‌های ارزنده‌ای که طی سال‌های اخیر در حوزه دانش‌بنیان در عرصه چشم‌پزشکی در کشور انجام شده است و نیز مصادف شدن آن با سال اقتصاد مقاومتی در این جشنواره بخشی به اقدام برجسته دانش‌بنیان و کارآفرینی در چشم‌پزشکی اختصاص داده شده که مصداقی از اقتصاد مقاومتی در این حوزه است. جباروند گفت: امسال نیز به‌پاس خدمت نوع دوستانه یکی از همکاران چشم‌پزشک،جایزه پیشگیری از نابینایی نیز در بخش افتخارات جشنواره اعطا خواهد شد.
دبیر نهمین جشنواره چشم‌پزشکی و علوم بینایی شمس همچنین از اعطای جوایز آموزگار برتر و خدمت و مسئولیت‌پذیری حرفه‌ای و اجتماعی نیز خبر داد و گفت: امسال وزیر بهداشت منتخب دریافت بالاترین نشان افتخار جشنواره (نشان شمس) است؛ نشانی که با عنوان «طبیب دیدگان» و با بر تن کردن «حمایل سیمرغ» به وی اعطا خواهد شد.
علاقه‌مندان به کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی این جشنواره به نشانی http:// www.shamsfestival.ir مراجعه کنند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه