سلامت در رسانه‌ها

پاسخ دانشگاه علوم پزشکی اصفهان درپی جراحی اشتباه دست کودک 2ساله

تاریخ انتشار : 05 بهمن 1395 ساعت 13:34
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
درپی جراحی اشتباه دست کودک اصفهانی، روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، ضمن تایید این خبر، تاکید کرد که پزشک جراح، خطای خود را پذیرفته و جبران کرده است.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایسنا، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان به خبر "جراحی اشتباهی دست کودک دو ساله اصفهانی" پاسخ داد.
در کانال تلگرامی معاونت درمان وزارت بهداشت آمده است‌: «کودکی دو ساله روز گذشته در یکی از بیمارستان‌های اصفهان از ناحیه دست چپ تحت عمل جراحی قرار گرفت و این موضوع اعتراض اولیای کودک را درپی داشت. اولیای کودک مدعی بودند که نوزاد آنها هنگام تولد از ناحیه تاندون دست راست آسیب دیده و براساس توصیه پزشکان باید در دو سالگی تحت عمل جراحی قرار می‌گرفت. این کودک در یکی از بیمارستان‌های اصفهان تحت عمل جراحی قرار گرفت که پزشک معالج به اشتباه دست چپ او را عمل کرد.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با تایید این خبر، جوابیه‌ای را صادر و در آن اعلام کرد: متاسفانه جراح در اتاق عمل اشتباه کرده است. عمل تاندونی بوده و امروز صبح تصحیح شده و دست مبتلا توسط همان پزشک، جراحی شده است.
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با اشاره اینکه پزشک جراح، خطای خود را پذیرفته و جبران کرده است، اضافه کرد: این پزشک نیز از اولیای بیمار عذرخواهی کرده و اولیای بیمار نیز بر ناخواسته بودن این اشتباه اذعان کرده و پوزش جراح را پذیرفته‌اند. به‌رغم این امر، کلیه حقوق اولیای بیمار محفوظ است و هرگونه خسارت احتمالی با تشخیص مراجع ذی‌صلاح جبران خواهد شد.»


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه