سلامت در رسانه‌ها

ماموران اورژانس و آتش‌نشانی درحال تخلیه و آواربرداری ساختمان پلاسکو/انتقال آتش‌نشانان مصدوم به بیمارستان‌ها

تاریخ انتشار : 30 دی 1395 ساعت 13:31
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
سرپرست اورژانس کشور گفت: به علت فروریختن کامل مجتمع تجاری پلاسکو اکنون تمامی نیروهای امدادی و آتش‌نشانان درحال تخلیه و آواربرداری هستند.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، پیرحسین کولیوند گفت: هنوز وضعیت هیچ کدام از افراد یا آتش‌نشانانی که در زیر آوار مانده‌اند مشخص نیست، اما اورژانس کشور تعداد نیروهای امدادی را برای تخلیه این منطقه افزایش داده است.
کولیوند افزود: تعدادی از آتش‌نشان که در زمان فروریختن ساختمان پلاسکو به حاشیه ها پرت شده بودند، به بیمارستان های تهران از جمله سینا اعزام شدند اما هنوز آمار دقیقی از تلفات یا مصدومیت در دست نیست. وی تصریح کرد: اکنون 57دستگاه آمبولانس، 10دستگاه موتورآمبولانس و چند دستگاه اتوبوس آمبولانس در منطقه درحال ارائه خدمات امدادی هستند.
کولیوند اضافه کرد: اکنون تمامی بیمارستان های تهران در حالت آماده باش هستند و هنوز هیچکس از زیر آوار بیرون در نیامده است. همچنین پلیس به دلیل احتمال نشت گاز در تلاش برای پراکنده کردن مردم از این منطقه است. همچنین حضور نیروهای پلیس برای ممانعت از حضور مردم در نزدیکی ساختمان فروریخته پلاسکو بیشمار است.
گفتنی است ساختمان تجاری پلاسکو در خیابان جمهوری تهران که از 8صبح امروز پنجشنبه دچار حریق شده بود پس از سه ساعت و نیم تلاش ماموران امدادی به علت آتش‌سوزی گسترده فرو ریخت.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه