سلامت در رسانه‌ها

بهره‌برداری از 20تخت روانپزشکی در سیستان و بلوچستان

تاریخ انتشار : 25 دی 1395 ساعت 15:06
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
20تخت روانپزشکی در شمال سیستان و بلوچستان به بهره برداری رسید

به گزاش سپیدآنلاین به نقل از ایرنا، مسئول روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی زابل با اعلام این خبر اظهار داشت: این تعداد تخت در قالب هزار تخت روانپزشکی همزمان با سراسر کشور با حضور وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اهواز از طریق ویدیو کنفرانس به بهره برداری رسید.
محمود فرخ زاد افزود: این 20تخت در راستای طرح تحول سلامت در بیمارستان های امیرالمومنین(ع) زابل و سید الشهدا زهک افتتاح شد.
وی تصریح کرد: در محدوده دانشگاه علوم پزشکی زابل با پنج شهرستان زابل، زهک، هیرمند، هامون و نیمروز قبل از راه اندازی این تخت ها 15 تخت روانپزشکی وجود داشت که با افتتاح تخت های جدید به 35 تخت ارتقا یافت.
گفتنی است استان سیستان و بلوچستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستان‌های شمالی استان شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل و شهرستانهای زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان، سیب و سوران، مهرستان، چابهار و کنارک زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستانهای ایرانشهر، سرباز، نیک‌شهر، دلگان، فنوج و قصرقند تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه