سلامت در رسانه‌ها

فعالیت 200هزار داوطلب سلامت در کشور

تاریخ انتشار : 22 دی 1395 ساعت 17:04
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
همایش کشوری گرامیداشت خدمات داوطلبان سلامت به میزبانی معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور مدیران ارشد وزارت بهداشت و 270نفر از مدیران، کارشناسان، مربیان و داوطلبان نمونه دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وبدا، حمیدرضا بهرامی، معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد با اشاره به نقش محوری جلب مشارکت‌های مردمی و بین بخشی در نیل به سلامت جامعه و توسعه پایدار، عنوان کرد: داوطلبان سلامت سابقه 26 ساله در ایران دارند؛ افرادی که عاشقانه وقت خود را بدون اینکه انتظاری داشته باشند روی این امر خیرخواهانه می‌گذارند.
وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر وزرات بهداشت از لشکری 200هزار نفری از داوطلبان سلامت برخوردار شده و این در حالی است که کارکنان وزارت بهداشت 150هزار نفر بیشتر نیستند و این تعداد داوطلب سلامت نسبت به کارکنان، نشان‌دهنده اعتقاد مردم نسبت به اصولی است که نظام طراحی کرده است.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی مشهد اضافه کرد: درحال حاضر در دانشگاه علوم پزشکی مشهد 14هزار و 700داوطلب سلامت در 284پایگاه سلامت و 668خانه بهداشت در راستای ترویج مفاهیم سلامت، توسعه رفتارهای سالم، توانمندسازی و حساس‌سازی افراد جهت حفظ و ارتقاء سلامت خود، خانواده و جامعه تلاش می‌کنند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه