تیتر ۱ / جامعه پزشکی / اخبار ایران و جهان

وزیر بهداشت:
انقلاب اسلامی، رکنی رکین را از دست داد


تاریخ انتشار : 19 دی 1395 ساعت 23:25
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
سیدحسن هاشمی در یادداشتی که با عنوان «آخرین نهار آیت‌الله» در کانال تلگرام خود منتشر کرده، با بیان اینکه ناهار امروز را دونفری (با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی) در محل مجمع تشخیص مصلحت نظام صرف کرده است، باورها و مسلک معتدل و برگرفته از قرآن و عقلانیت او را چراغ راه آینده دانست.

به گزارش سپیدآنلاین، متن کامل این یادداشت به این شرح است:
قلب یار دیرین امام، رهبری و انقلاب از تپش ایستاد. آیت‌الله هاشمی رفسنجانی در 82 سالگی دار فانی را وداع گفت و انقلاب اسلامی رکنی رکین را از دست داد.
در این غروب سرد و دلگیر، بزرگ‌مردی از میان ‌ما رفت که عمر خویش را صرف سامان و اصلاح مسائل کشور و انقلاب کرد.
امروز نهار را دو نفری در محل مجمع تشخیص مصلحت نظام صرف کردیم. بسیار سرحال و امیدوار به آینده بودند و نزدیک به یک ساعت صحبت کردیم. ایشان از مسائل سیاسی روز و آرزوهای بلندش برای کشور و انقلاب گفت که بیانش فرصتی دیگر را می‌طلبد. هنوز باور نمی‌کنم که این آخرین نهار آیت‌الله بوده باشد و حالا پس از چند ساعت، من مانده‌ام و بهتی به بلندای تمام خاطرات 38 سال گذشته.
او به آرامی رفت و به پیر و مرادش خمینی بزرگ و یاران شهیدش مطهری، بهشتی، باهنر، رجایی و... پیوست. چه نیکو رفتنی و چه مصیبتی برای یاران.
هر چند از این پس جای آیت‌الله درمیان ما خالی است اما باورها و مسلک معتدل و برگرفته از قرآن و عقلانیت او همیشه چراغ راه‌مان خواهد بود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه