سلامت در رسانه‌ها

ادعای وزارت بهداشت:
خرابی دستگاه رای‌گیری مجلس، مانع انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت شد


تاریخ انتشار : 15 دی 1395 ساعت 17:52
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
در جریان بررسی بندهای سلامت برنامه ششم توسعه، پیشنهاد رئیس کمیسیون تلفیق مجلس مبنی بر لزوم انتقال شورای عالی بیمه و دبیرخانه آن به وزارت بهداشت به علت خرابی دستگاه رای گیری، رای نیاورد.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از وزارت بهداشت، پس از استماع نظرات مخالفان و موافقان این پیشنهاد، رای گیری انجام شد اما در خلال رای گیری، علیرغم اعتراضات فراوان حسینعلی شهریاری، نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی، رئیس سابق کمیسیون بهداشت و درمان مجلس و عضو کنونی این کمیسیون، مبنی بر خراب بودن دستگاه رای گیری اش، به این اعتراض توجهی نشان داده نشد تا این پیشنهاد تنها با یک رای کمتر، تصویب نشود.
البته رئیس مجلس لحظاتی بعد از رای گیری گفت: با بررسی‌هایی که انجام شد مشخص شده دستگاه اخذ رای دکتر شهریاری در زمان رای گیری انتقال شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت، خراب بوده اما بازگشت به آن، به خاطر عبور از این پیشنهاد، امکانپذیر نیست.
براساس این گزارش، محمد باقر نوبخت، نماینده دولت در بررسی برنامه ششم توسعه درباره گفت: دولت درحال تهیه لایحه‌ای است تا سیستم سلامت تقویت شود و آن را به مجلس پیشنهاد دهد تا به صورت دائمی اجرا شود که یکی از جزییات آن، انتقال دبیرخانه و شورای عالی بیمه به وزارت بهداشت به عنوان ابزار تولیتی است و در آن زمان نمایندگان می‌توانند نظرات خود را مطرح کنند.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه