تیتر ۱ / نظام سلامت

ورود سازمان بازرسی کل کشور به طرح تحول نظام سلامت

تاریخ انتشار : 13 دی 1395 ساعت 17:48
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
با دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور آخرین وضعیت طرح تحول نظام سلامت و نحوه ارائه خدمات مراکز خدمات درمانی به بیماران در برنامه بازرسی فوق‌العاده بررسی می‌شود.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور، قاضی ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل کشور روز گذشته به‌صورت سرزده از اداره کل بازرسی استان البرز بازدید و عملکرد این اداره کل را بررسی و ارزیابی کرد.
بر اساس این گزارش رئیس سازمان بازرسی کل کشور ضمن بازدید از تمام بخش‌های اداره کل استان البرز، طی نشستی با مدیرکل و بازرسان البرز آخرین وضعیت برنامه‌های سال جاری و دستاوردها و چالش‌های موجود در حوزه بازرسی آن استان را مورد بررسی قرار داد.
قاضی سراج در این نشست با تاکید بر رعایت دقیق قانون به جایگاه خطیر سازمان بازرسی در نظام اداری کشور اشاره کرد و گفت: با توجه به رسالت سازمان که نظارت بر اجرای صحیح قوانین و نظارت بر حسن جریان امور است، مهم‌ترین راهبردهای حاکم بر برنامه‌های سال‌جاری سازمان، شناسایی و مقابله با سوءجریانات اداری و مفاسد اقتصادی، پیگیری سیاست‌های اقتصاد مقاومتی، اصلاح ساختارها و فرآیندها و هم‌افزایی و ارتقاء عملکرد واحدهای نظارتی دستگاه‌های اجرایی است.
وی به معضل آلودگی هوا در کلانشهرها به‌ویژه شهر کرج اشاره کرد و دستورات صریحی به‌منظور بررسی آخرین اقدامات دستگاه‌های اجرایی استان در جهت رفع آلودگی هوای شهر کرج در قالب یک برنامه بازرسی فوق‌العاده صادر کرد.
رئیس سازمان بازرسی کل کشور دستور داد تا آخرین وضعیت طرح تحول نظام سلامت و نحوه ارائه خدمات مراکز خدمات درمانی به بیماران در برنامه بازرسی فوق‌العاده بررسی شود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه