سلامت در رسانه‌ها / نظام سلامت

وزیر رفاه:
بخشنامه جداسازی سهم درمان بیمه کارگران ابلاغ شد


تاریخ انتشار : 12 دی 1395 ساعت 03:46
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
وزیر تعاون، کار و رفاه جتماعی از اجرای دستور رئیس جمهور مبنی بر جداسازی سهم درمان بیمه کارگران و واریز آن در صندوقی جداگانه و تحت نظارت خبر داد و گفت: بخشنامه جداسازی سهم درمان بیمه کارگران و واریز آن در صندوقی جداگانه ابلاغ شده است.

به گزارش سپیدآنلاین به نقل از سلامت آنلاین، واریز سهم درمان کارگران تامین اجتماعی در صندوقی جداگانه خواست وزارت بهداشت است و مسئولان این وزارتخانه مدتهاست از بدهی سازمان های بیمه گر تحت پوشش وزارت رفاه به مراکز درمانی گله مندند.
علی ربیعی در برنامه پایش شبکه یک سیما با اشاره به دستور رئیس جمهور مبنی بر جداسازی سهم درمان بیمه کارگران و واریز آن در صندوقی جداگانه و تحت نظارت، از ابلاغ دستورالعمل این اقدام خبر داد و گفت: با جداسازی سهم ۹ بیست و هفتم درمان کارگران موافقم و بخشنامه آن ابلاغ شده و معتقدم بیمه های دولتی کلا باید تجمیع شوند.
ربیعی افزود: معتقدم ادغام بیمه تامین اجتماعی با دیگر بیمه ها به دلیل اینکه سهم بیمه آنها متفاوت است؛ صحیح نیست. اما بیمه های دولتی لازم است در هم ادغام شوند. وی تاکید کرد: من با مدیران وزارت بهداشت و به ویژه شخص وزیر بهداشت هیچ اختلافی ندارم، ما مثل دو برادر هستیم که به خاطر بی پولی به یکدیگر اخم می کنیم .
ربیعی وعده داد: به زودی بدهی بیمه ها به مراکز درمانی را پرداخت می کنیم؛ امسال درآمد و مصارف ما با هم همخوانی نداشت ولی از سال آینده حتما مشکل را برطرف می کنیم . وی گفت: امسال ما به همان میزان که درآمد داشتیم، پرداخت مستمری و بازنشستگی داشتیم و به همین دلیل نتوانستیم بدهی های خود را تسویه کنیم. اما از سال آینده حتما اینگونه نخواهد بود.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه