سلامت در رسانه‌ها / جامعه پزشکی

عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران تشریح کرد:
آثار مثبت برگزاری الکترونیکی انتخابات نظام پزشکی


تاریخ انتشار : 11 دی 1395 ساعت 13:38
0
0
e
p
+
-
اندازه متن :
عضو هیات مدیره نظام پزشکی تهران گفت: بی‌تردید برگزاری انتخابات الکترونیکی نظام پزشکی نقش بسیار مهمی در حضور پرشمار در انتخابات آتی نظام پزشکی خواهد داشت.


به گزارش سپیدآنلاین به نقل از شفاآنلاین، محمدمهدی قیامت با بیان این مظلب گفت: «شرکت در انتخابات حضوری نظام پزشکی برای بسیاری از همکاران با دشواری‌های خاصی همراه است.
وی افزود: تجربه نشان داده اغلب همکاران به‌رغم علاقه فراوان به حضور در انتخابات و صرفا به‌دلیل مشکلات تردد و ترافیک در محدوده برگزاری محل انتخابات و یا حضور در محل کار و یا حتی مسافرت و موارد مشابه از حضور در انتخابات صنفی و سرنوشت‌سازشان محروم می‌مانند.
عضو هیات مدیره انجمن بیهوشی و مراقبت‌های ویژه ایران با بیان اینکه انتخابات الکترونیک عامل افزایش چشمگیر و حداکثری در انتخابات نظام پزشکی خواهد بود، خاطرنشان کرد: در انتخابات الکترونیکی اکثریت جامعه پزشکی می‌توانند به راحتی و در حداقل زمان ممکن شرکت نمایند.
رئیس پیشین انجمن بیهوشی و مراقبت‌های ویژه ایران تصریح کرد: البته برگزاری انتخابات الکترونیکی و غیرحضوری نیازمند برنامه‌ریزی‌های لازم و امکانات و زیرساخت‌های بسیار قوی و مطمئن می‌باشد. به گفته قیامت، انتخابات سنتی بی‌تردید اشکالاتی هم دارد ازجمله اینکه ممکن است برخی رای‌دهندگان تحت فشار روانی قرار گرفته و برخی نیز با شیوه‌های مختلف ازجمله تبلیغات گوناگون و سایر روش‌های شناخته شده نسبت به اختصاص هرچه بیشتر آراء برای خود و سایرافراد مدنظرشان رای جمع کنند. حال آنکه در انتخابات الکترونیکی همکاران و اعضای جامعه پزشکی می‌توانند با فراغ خاطر و بدون استرس و برخی ملاحظات رای خود را اعلام نمایند.
قیامت تاکید کرد: تجربه نشان داده هر کاندیدا که در روز انتخابات بیشترین تبلیغ را داشته باشد رای بیشتری به خود اختصاص می‌دهد.


شما منتشر کنید در


مطالب مرتبط


دیدگاه کاربران


ارسال دیدگاه


نام :    ایمیل : 

عکس خوانده نمی شود کد امنیتی :      
طراحی و اجرا توسط: هنر رسانه